Pomniki kujawsko-pomorskie

Sprawdź nasze pomniki na cmentarz — nowoczesne oraz tradycyjne projekty Pomnik na cmentarz jest trudnym wyborem, zwłaszcza dla osób, które zmagają się z żałobą i cierpią z powodu odejścia bliskiej sercu osoby — nie obawiaj się , nasi doświadczeni pracownicy pomogą Tobie zadbać o każdy szczegół związany z nagrobkiem na urny czy pomnikiem cmentarnym. Zapewniamy także doradztwo w wyborze odpowiedniego surowca na pomnik, formy czy rozmiaru, które będzie odpowiednie do miejsca pochówku zmarłego — pomoc klientom to nasze priorytetowe zadanie.

W naszym zakładzie kamieniarskim do tworzenia pomników cmentarnych stosujemy materiał taki jak granit, marmur czy piaskowiec. Oczywiście wszystkie surowce są wysokiej jakości oraz odpowiednio przygotowane, aby wytrzymały wiele lat w nienaruszonym stanie, przy mało sprzyjających i trudnych warunkach — ulewy czy duże nasłonecznienie nie stanowią żadnego problemu dla naszych pomników cmentarnych. Zobacz ofertę na nagrobki Toruń w naszym sklepie internetowym.

40 lat gwarancji!

Stwórz z nami niezwykły pomnik cmentarny Wykonanie odpowiedniego pomnika na cmentarz rozpoczynamy przygotowaniem indywidualnego projektu, który zadowoli konkretnego klienta — to podczas tworzenia projektu możesz wybrać wszystkie detale od koloru surowca po kształt oraz rozmaite dodatki czy akcesoria. Gdy wszystkie elementy będą omówione i zgrane w całość, a klient zatwierdzi cały projekt, następnym krokiem jest obróbka kamienia tak, aby powstał z niego zaplanowany wcześniej pomnik cmentarny lub nagrobek na urnę.

W naszym asortymencie posiadamy wiele wzorów oraz kolorów surowca, z którego można wykonać nagrobek, dlatego jesteśmy pewni, że znajdą Państwo coś odpowiedniego co spełni wszystkie oczekiwania — arówno granit, piaskowiec jak i marmur dostępne są w rozmaitej gamie kolorystycznej, od szarych barw po pomarańcz i czerwień.